facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Понеділок 17 грудня 2018

Анонс подій тижня

11 липня - Всесвітній день народонаселення.
15 липня - День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. День українських миротворців.
***
З 9 липня в Коростені почнуть діяти нові тарифи на на послуги КП "Водоканал". Таке рішення затвердив виконавчий комітет Коростенської міської ради 20 червня. Нові тарифи складатимуть за централізоване водопостачання 16,00 грн./м.куб., за централізоване водовідведення 13,90 грн./ м. куб. Водопостачання з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем - 16,76 грн./ м. куб. Водовідведення з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем - 14,56 грн./ м. куб.
***
До 6.00 години ранку 9 липня в Житомирі буде проводитись хлорування води. Відтак з 23.00 години неділі 8 липня по 6.00 ранку понеділка використовувати воду, яка подається за допомогою централізованого водопостачання, можна буде лише для технічно-побутових потреб.
*** 
9 липня розпочинається друга зміна в позашкільному навчально-оздоровчому дитячо-юнацькому таборі «Березовий гай», який знаходиться в селі Скраглівка Бердичівського району.
***
10 липня розпочинається табірна зміна, але вже третя, і в позаміському дитячому закладі відпочинку «Відкрите серце». Однойменна благодійна організація проводить таборування в селі Озадівка Бердичівського району. 
*** 
10 липня о 10.00 в Житомирському обласному центрі зайнятості відбудеться тренінг-презентація німецької програми для розвитку бізнесу SES (Служба Старших Експертів). Учасниками можуть стати суб’єкти господарювання, які хотіли б залучити експерта з-за кордону. В Україні за цією програмою в попередні роки було реалізовано близько 60 проектів.
У Житомирській області програма SES розпочала активно розвиватися наприкінці 2017 року. На сьогодні в області вже реалізовано 5 проектів, втілення ще 5 проектів очікується в період липня-вересня 2018 року. 
***
Жителів селища Любар та Любарського району запрошують на особистий прийом до очільника депутатського корпусу обласної ради Володимира Ширми. Виїзний прийом голова обласної ради проведе 11 липня. Прийом громадян відбудеться у приміщенні районної ради за адресою смт Любар, вул. Незалежності, 39, кабінет голови райради. Попередній запис за тел. (04142) 2-13-39. Прийом розпочнеться об 11.00. 
*** 
До 25 липня діє реєстрація електронних кабінетів вступників. А з 12 липня через кабінети можна буде подавати заяви на вступ до вишів. Їх прийом триватиме до 18-ї години 26 липня. Цього року заяви в електронній формі мають подавати вступники на бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування, а також молодшого спеціаліста на базі 11 класів. Всі електронні кабінети, створені в 2016-2017 роках, видалені. Тож якщо вступник раніше вже реєстрував кабінет, але цього року планує вступати знову, то йому потрібно заново пройти процедуру реєстрації.
Так само з системи були видалені всі тестові кабінети, які створювалися 25 і 26 червня. Також варто відзначити, що цього року вступник має самостійно розраховувати середній бал атестата. Він обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин. Середній бал, введений в особистому електронному кабінеті з помилкою, вступник може виправити самостійно до подання першої заяви. Перевірятимуть правильність обчислення бала приймальні комісії вишів.
***
Табір для дівчат 12-15 років буде влаштований і у селі Зарічани під Житомиром. Він матиме назву "Безвіз" і триватиме впродовж 12-19 липня. За легендою, дівчата щодня подорожуватимуть країнами, де діє скаутська організація України "Пласт". Учасниці табору вивчатимуть основи практичного пластування, виживання в лісі, будівництво таборових споруд, орієнтування на місцевості, домедичну підготовку, куховарство. 
***
Відповідно до Графіку виїзного прийому громадян на липень місяць найближчої п'ятниці виїзний прийом проведе заступник голови Новоград-Волинської райдержадміністрації Андрій Подік. Він працюватиме в Гульській сільській раді.
***
До 14 липня 18.00 години приймаються заяви та документи від випускників на отримання освіти кваліфікацією “молодший спеціаліст” на базі 9 класів. Такі вступники мають подавати заяви та документи виключно у паперовій формі безпосередньо до приймальних комісій коледжів та технікумів. Вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди розпочнуться 15 липня і триватимуть до 22 липня.
***
В неділю в селищі Городниця Новоград-Волинського району відбудеться обласне свято народної творчості «Маківка літа». На березі річки Случ о 16.00 годині розпочнеться театралізоване дійство «Містерія Літа». Потім до 21.00 години виступатимуть колективи художньої самодіяльності з різних куточків України та близького зарубіжжя. Після цього на сцену вийдуть суперфіналісти шоу «Х-фактор» з Тернополя гурт «Тріода» та вогняне шоу за участю колективу з Рівного. Завершальним дійством у святкуваннях буде розпалення традиційного Багаття Літа та розважально-музична програма.
***
В неділю, 15 липня в Житомирі відбудеться «Фестиваль краси та спорту». Початок – о 19:00 в літньому театрі «Ракушка» міського парку культури і відпочинку.
***
Для молоді віком від 16 років діє табір "Соловейко" в смт Лугини. Молоді люди проходять там історично-ідеологічну, військово-спортивну та провідницьку підготовку. Табір працює до 16 липня.
***
Новоград-Волинська міська рада проводить конкурс з відбору виконавців робіт проектної документації. Проекту стосується ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури місцевого значення. Це будівля кінотеатру на вулиці Шевченка в місті Новограді-Волинському. Детальну інформацію стосовно загальних вимог можна отримати в управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради. Пропозиції подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 26 липня за адресою: місто Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, відділ загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян міської ради (каб.38).
***
У Житомир на вул. Михайлівська проводиться "Космічна зарядка". Заняття проходять щочетверга та щосуботи до 28 липня. Космічна руханка - це ранкові спортивні заняття з фітнесу, йоги, бігових вправ та зумби.
***
В області проводиться фотоконкурс, учасниками якого можуть стати всі бажаючі фотомайстри та фотоаматори. Вік необмежений. Один автор може подати до 10 робіт, як кольорових, так і чорно-білих, розміром 20 х 30. На кожній світлині необхідно зазначити назву, місце, де було зроблено фото та псевдо автора. До участі в конкурсі допускаються лише фотороботи, відзняті на території Житомирської області. Оцінювати роботи будуть у 4 номінаціях: «Природа», «Музика в камені», «Яскрава подія», «З висоти пташиного польоту». Додатково з поданих робіт шляхом он-лайн голосування буде визначено переможця у номінації «Глядацький вибір». Кінцевий термін подання конкурсних робіт 10 вересня. Роботи приймають в управлінні культури та туризму ОДА.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Доброго дня хвиля хочу передати привіт івану івановичу з чуднова який зараз на ро...
Понеділок, 26 листопада 2018
12листопада святкує свій 60річний ювілей Жарчинськи й Володимир Папуля, дорогий на...
Неділя, 11 листопада 2018
Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018

Надіслати повідомлення