facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Неділя 28 травня 2017

До Житомира привезли Вифлеємський Вогонь Миру

Вифлеємський Вогонь Миру щороку в листопаді запалюється у місті Віфлеєм, де більше 2 тисяч років тому народився Ісус Христос. Після запалення його транспортують до Європи літаком, де тисячі скаутів з різних країн світу перед Різдвом займаються його поширенням. В нашій державі цим опікуються представники найбільшої української скаутської організації "Пласт".

"Суть цього вогню полягає в тому, щоб донести радість Різдва до людей які цього потребують. Тобто в першу чергу ми поширюємо його по церквах різних конфесій. Ми розносимо вогонь по лікарнях, по сиротинцях, до тих людей, які не можуть відчути радість Різдва вдома, які на Різдво знаходяться не вдома. Також ми передаємо вогонь військовим і в зону проведення АТО", - розповіла заступник голови Житомирського осередку "Пласту" Катерина Лозинська.

Напередодні католицького Різдва пластуни привезли Вифлеємський Вогонь і до Житомира. Він вже горить в костелах святої Софії та Йоана з Дуклі, де християни західного обряду могли його взяти додому на Святвечір та Різдво. Напередодні православного Різдва житомирські скаути будуть передавати Вифлеємський Вогонь до православних та греко-католицьких храмів обласного центру. Також Вогонь отримає влада міста і кожен бажаючий житомирянин. Пластуни обіцяють перед Різдвом вийти на вулиці та роздавати його усім бажаючим, про що попередньо повідомлять у засобах масової інформації та соціальних мережах.

Новини

  1. Facebook
  2. VK

ONLINE

Останні привітання

อัพเดต างเข้า SBOBET ล่าสุด ันนี้ <a href=http://www.dfbe t886.com><u> ;<b>แทง ...
Неділя, 28 травня 2017
Приветству ю всех! класный у вас сайт! Интересная инфа: <b> <a href=http://kinoklan .net/>Л...
Субота, 27 травня 2017
Camsex Free <a href=http://camsex-f ree.info>sexsexca m</a> !
П'ятниця, 26 травня 2017

Надіслати привітання
Loading...
Loading...