facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Понеділок 22 січня 2018

У Житомирі представили бачення підростаючого покоління рішення проблеми ракових захворювань

Щоденно в Україні майже півсотні людей дізнаються, що хворі на рак. Найпоширенішим онкологічним захворюванням є злоякісні пухлини молочної залози. Наразі в Житомирській області на обліку перебуває близько 4 тисяч жінок з раком молочної залози. У більшості випадків онкологічне захворювання можна попередити за умови ранньої діагностики, що сприяє успішному лікуванню хвороби. Переважно жінки самостійно виявляють пухлини, але не відразу йдуть до лікаря з тих міркувань, що не знають елементарних ознак хвороби. Просвітницьку роботу з даної проблеми в рамках проекту "Protekt Yourself" проводила в нашій області громадська організація "Фідем":

"Проект проходив за підтримки Українського жіночого Фонду, який був спрямований на підвищення обізнаності молоді щодо проблеми раку молочної залози і серед дітей міста проходив фотохудожній конкурс. Вони могли зобразити цю проблему як вони її бачать, як вбачають вихід із цієї проблеми", – розповіла керівник Житомирської обласної громадської організації "Фідем" Ольга Добрякова під час засідання круглого столу в обласній дитячій бібліотеці.

В ньому взяли участь і представники інших громадських організацій, соціальні педагоги шкіл міста та волонтери. У читальній залі бібліотеки наразі представлена виставка кращих малюнків учасників конкурсу.

ONLINE

Останні привітання

Ось ви кажете: все добре, все чудово, все просто, розвиток і т.д.. Чому ж всі незадово...
П'ятниця, 19 січня 2018
А чи не здається Вам що Житомир і бізнес це несумісні речі??
П'ятниця, 19 січня 2018
Чи чекати на "Весняни й" "Літній&q uot; чи "Осінній " ярморок?
Четвер, 18 січня 2018

Надіслати привітання