facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Субота 20 жовтня 2018

У Житомирі представили бачення підростаючого покоління рішення проблеми ракових захворювань

Щоденно в Україні майже півсотні людей дізнаються, що хворі на рак. Найпоширенішим онкологічним захворюванням є злоякісні пухлини молочної залози. Наразі в Житомирській області на обліку перебуває близько 4 тисяч жінок з раком молочної залози. У більшості випадків онкологічне захворювання можна попередити за умови ранньої діагностики, що сприяє успішному лікуванню хвороби. Переважно жінки самостійно виявляють пухлини, але не відразу йдуть до лікаря з тих міркувань, що не знають елементарних ознак хвороби. Просвітницьку роботу з даної проблеми в рамках проекту "Protekt Yourself" проводила в нашій області громадська організація "Фідем":

"Проект проходив за підтримки Українського жіночого Фонду, який був спрямований на підвищення обізнаності молоді щодо проблеми раку молочної залози і серед дітей міста проходив фотохудожній конкурс. Вони могли зобразити цю проблему як вони її бачать, як вбачають вихід із цієї проблеми", – розповіла керівник Житомирської обласної громадської організації "Фідем" Ольга Добрякова під час засідання круглого столу в обласній дитячій бібліотеці.

В ньому взяли участь і представники інших громадських організацій, соціальні педагоги шкіл міста та волонтери. У читальній залі бібліотеки наразі представлена виставка кращих малюнків учасників конкурсу.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018
Добрый день Жытомирськ а хвиля! Склад-мага ин Комора сегодня хочет поздравить сво...
Неділя, 26 серпня 2018
Хотим поздравить нашу маму, с село Горбулев, Захарчук Раису С Днем Рожденья Наша с...
Вівторок, 24 липня 2018

Надіслати повідомлення