facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Субота 20 жовтня 2018

Новини

Анонс подій тижня

24 жовтня – Всесвітній день боротьби з поліомієлітом. Всесвітній день інформації щодо розвитку.
27 жовтня – Всесвітній день аудіовізуальної спадщини.
28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників. День автомобіліста і дорожника.
***
В понеділок, 22 жовтня в Житомирському академічному музично-драматичному театрі виступатиме Христина Соловей з презентацією авторського альбому "Любий друг". Початок концертної програми о 19.00 годині.
***
23 жовтня о 18.30 в Житомирській обласній філармонії відбудеться концертна програма під назвою “Прогулянка і загублене танго” за участю музикантів: скрипаля, піаніста та гітариста. В концерті прозвучать композиції від епохи Бароко до сучасності композиторів Вівальді, Паганіні, Брамса, Шопена, Скорика, Винницького, Пяцолли.
***
В середу о 14.00 годині в Коростишівському районі в селі Кмитів в музеї образотворчого мистецтва відкриється виставка про історію цього музею та про його засновника і натхненника Йосипа Буханчука. На виставці можна буде ознайомитися з архівними матеріалами та спогадами сучасників про Йосипа Буханчука.
***
24 жовтня в Житомирі із концертом - Ірина Федишин.
***
На базі Житомирського агроуніверситету на факультеті екології і права 25 та 26 жовтня проходитиме Всеукраїнська науково-практична конференція “Сучасні екологічні проблеми урбанізованих територій”. Серед напрямів роботи конференції - екологія та архітектура урбанізованих територій, озеленення урбанізованих територій, забруднення атмосферного повітря урбанізованих територій, водопостачання та водовідведення, відходи урбанізованих територій та поводження з ними, соціально-економічні аспекти у вирішенні екологічних проблем урбанізованих територій.
***
В Житомирському районі на базі санаторію «Дениші» відбувається міжрегіональний художній пленер «Осіння палітра Полісся». Художники з області, а також з Одеси, Харкова, Вінниці, Сум пишуть картини з краєвидами поліського краю. У рамках пленеру заплановані виїзди майстрів до Бердичева та Коростишева. У цих містах митці зображатимуть архітектуру старого міста та річкові пейзажі. Перша виставка результатів роботи художників має бути презентована у четвер 25 жовтня на четвертому поверсі Житомирської облдержадміністрації, повідомили в прес-службі цієї структури. Пленер триватиме до 28 жовтня.
***
У четвер в обласній філармонії виступить Національний ансамбль солістів "Київська камерата". Початок о 18.30.
***
В суботу з 11.00 до 16.00 години в Житомирі в приміщенні телерадіокомпанії відбудеться “Ярмарок вакансій”. Підприємства Житомира будуть ознайомити жителів міста з наявними вакансіями.
***
26 жовтня о 14.00 відбудеться сесія Малинської міської ради. Депутати розглянуть питання бюджету, земельних відносин, комунальної власності та організаційні питання.
***
27-28 жовтня у Житомирі відбудеться Всеукраїнський конкурс сучасного мистецтва "TALANT UA". Конкурс проводитиметься з номінацій - вокал, хореографія, акторська майстерність, інструментальна музика, музичні гурти, композитор, поет. Вікових обмежень немає.
***
Презентація книги киянина Євгена Нікіфорова Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics відбудеться 28 жовтня о 13.00 в Житомирі в приміщенні кінотеатру «Жовтень». Подія є частиною публічної програми фестивалю сучасної культури “Жовтень у Жовтні”. Вхід вільний. Книга Євгена Нікіфорова - це перше комплексне дослідження радянських монументальних витворів – артефактів культурної спадщини епохи. Нікіфоров протягом чотирьох років подорожував Україною у пошуках монументальних мозаїк 1950-1980-х років. Відвідав понад 200 міст і сіл, де знайшов і зафіксував тисячі робіт і задокументував ці мозаїки у своїй книзі. На презентації Євген Нікіфоров розкаже про початок проекту, як він перетворився на книгу, про особливості процесу зйомок, способи пошуку монументального мистецтва.
***
28 жовтня в неділю в Житомирі із концертом - Гарік Кричевський.
***
В області впродовж жовтня триває акція здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Поліцейські закликають громадян добровільно здати небезпечні предмети та речовини, уникнувши при цьому покарання.
***
Жителі Житомирської області мають змогу подати заяву на монетизацію субсидії до 1 листопада. Постановою Кабміну передбачається подовження терміну подачі заяв на монетизацію зекономленої субсидії, якщо така заява не була подана до 1 вересня через незалежні від одержувача причини.
***
Житомирська ОДА оголосила аукціон на три земельні ділянки. Вони розташовані в Чуднівському районі в Дубищенській сільській раді. Цільове призначення ділянок – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій. Земельні торги у формі аукціону призначили на 8 листопада. Прийом заяв закінчується 2 листопада до 14.30 год. Місце проведення торгів: мала зала Житомирської обласної ради. Початок торгів об 11.00 год.
***
До 15 листопада триває голосування за проекти Бюджету участі в Коростені. В 2018 році в місті зареєстровано 36 проектів, з яких 22 допущені до голосування. Нагадаємо, що проекти, які перемагають в голосуванні, будуть впроваджуватися в 2019 році за кошти місцевого бюджету. Жителі Коростеня можуть віддати свої голоси за проекти, які їм до вподоби, в офіційних пунктах електронного голосування, перелік яких можна знайти на сайті Коростенської міськради.
***
В області оголосили початок прийому робіт на щорічний фотоконкурс «Рідний край – моє Полісся». В конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі фотомайстри та фотоаматори області – вік необмежений. Номінації: жанрові сцени сучасного життя Житомирського Полісся, репортаж; поліський пейзаж, архітектура, проблеми екології навколишнього середовища; портрет; вільна тема. У номінації «Вільна тема» приймають серії або поодинокі фотографії на найрізноманітніші теми, які автор обирає самостійно. Фотографії подаються авторами особисто або поштою за адресою: м. Житомир, вул. 8 Березня, 5, Житомирський обласний центр народної творчості. Останній день прийому робіт – 26 листопада. Організатори - управління культури та туризму ОДА спільно з обласним Центром народної творчості та обласною організація Національної спілки фотохудожників України.
***
До 1 грудня агропідприємства області можуть подати документи для отримання фінансової допомоги з держбюджету. Документи від агропідприємств, які залучили кредити на придбання техніки, насіння або реконструкцію виробничих об’єктів, приймає департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА. Відшкодування надається за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами. Компенсацію не дають позичальникам-банкрутам, що перебувають на стадії ліквідації або мають прострочену більше ніж шість місяців заборгованість перед державним бюджетом, Пенсійним фондом чи фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.
***
Студенти 2-6 курсів всіх вищих навчальних закладів України будь-якого напрямку професійної підготовки можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт. Для цього потрібно написати наукову статтю на тему: «Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій». Подати роботу студенти Житомирщини можуть до 5 грудня, а 15 грудня відбудеться захист робіт та визначення переможців. Конкурс оголошений Міністерством освіти і науки України.
***
Український інститут національної пам’яті започаткував Всеукраїнську акцію «Пам’ять роду», метою якої є пошук і збір спогадів нащадків тих, хто пережив Голодомор, та родинних світлин періоду до Великого Голоду. Зібрані свідчення будуть опубліковані на розробленій Інститутом веб-сторінці «85-ті роковини Голодомору» та поширюватимуться на офіційних сторінках у соціальних мережах. Оповідання і фотокартки планують розмістити в окремій збірці, видання якої ініціює Інститут. Також на основі цих матеріалів Інститут має на меті зробити виставку спільно з Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору». І саме до Музею будуть передані на зберігання усі отримані спогади та світлини. Родинні фото часів до Голодомору та власні історії просять надсилати або на електронну (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), або на поштову адреси Українського інституту національної пам’яті з позначкою «Пам’ять роду» ((01021, м. Київ, вул. Липська, 16).
***
В Овручі оголосили збір ідей проектів до Стратегії розвитку Овруцької міської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року. Ідеї проектів, розглядатиме робоча група з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Що штовхає дитину до суїциду? Що робити, коли психологічний та психічний стан дитини викликає занепокоєння?

Гість студії: Гончарук Наталія, начальник вiддiлу ювенальної превенцiї управління превентивної дiяльностi головного управлiння Нацiональної полiцii в Житомирськiй областi; Наталія Вовк, дитячий психіатр Житомирської обласної психіатричної лікарні.

Ведуча прямого ефіру: журналістка Оксана Кропивницька.

 

Як поліпшити доступ до нотаріальних та правничих послуг у селі?

Гість студії: Олександр Грабар, начальник головного територіального управління юстиції у Житомирській області.
Ведуча прямого ефіру: журналістка Валентина Тичина.

 

Чому важливо дбати про психічне здоров'я та як правильно це робити?

Ведуча прямого ефіру: Оксана Кропивницька

 

Рак молочної залози

Як не пропустити початок захворювання? Які ознаки мають насторожити? Що робити якщо діагноз підтверджено? Де шукати підтримку?

Гості студії провідні фахівці Житомирського обласного онкодиспансеру: Ігор Сабадаш - головний лікар онкодіспансеру; Ігор Белей - лікар-мамолог; Тетяна Черноус - психолог онкодиспансеру.

Ведуча прямого ефіру: журналістка Ірина Самарцева.

 

Чи потрібен територіальним громадам уповноважений, який виконуватиме функції нотаріуса?

Гості студії: нотаріуси Тетяна Стражник та ВІктор Доброльожа, Андрій Дяченко - регіональний консультант з юридичних питань Асоціації міст України, викладач кафедри "Правознавство" Житомирського агроекологічного університету Марія Гордійчук, перший віце-президент Нотаріальної палати України Ольга Оніщук.

Ведуча прямого ефіру: журналістка Оксана Кропивницька.

 

Анонс подій тижня

15 жовтня - Всесвітній день боротьби з раком грудей.
16 жовтня - Всесвітній день продовольства.
20 жовтня - Всесвітній день статистики. Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. День працівників целюлозно-паперової промисловості. Міжнародний день авіадиспетчера. Міжнародний день кухаря і кулінара.
21 жовтня - День працівників харчової промисловості України.
***
У понеділок 15 жовтня а в Домі української культури в Житомирі о 16.00 відбудеться творча зустріч народного художника України Юрія Камишного. Нагадаємо, що до 20 жовтня в Домі української культури триває виставка картин художника Юрія Камишного "Наші лікарі". Лікарями на роботах майстра виступають тварини та птахи, як свійські, так і ті, що проживають у дикій природі України та Індії.
***
Прес-конференція лікарів-онкологів на тему: "15 жовтня – всесвітній день боротьби з раком грудей" відбудеться в Житомирі у вівторок. На зустрічі, яка проходитиме на базі Житомирського обласного онкологічного диспансеру, будуть давати роз'яснення головні лікарі цього медичного закладу, фахові спеціалісти мамологи та хіміотерапевти. Початок Прес-конференції о 10.00 годині.
***
З 13 по 21 жовтня проходить офіційний візит до України оркестру військово-повітряних сил США в Європі. Програма "Я підтримую крила" присвячена участі музикантів у спільних військових навчаннях Clear Sky 18 та святкуванню дипломатичного партнерства Сполучених Штатів Америки і України. Культурний та освітній проект поєднає три міста – Львів, Житомир та Київ. В Житомирі джазовий концерт відбудеться у вівторок 16 жовтня о 18.30 годині в обласній філармонії. Це буде спільний проект оркестру військово-повітряних сил США з Національним президентським оркестром України.
***
У вівторок о 9.15 ранку в сесійній залі Житомирської міської ради запланована фінальна зустріч керівництва міста з волонтерами Корпусу Миру Сполучених Штатів Америки, які протягом двох місяців реалізовували в м. Житомир проект «Розвиток громад».
***
З нагоди 99-річчя Житомирського державного університету імені Івана Франка на кафедрі психології розвитку та консультування відбудеться публічна лекція кандидата філологічних наук Катерини Марчук. Науковець говоритиме про передумови розвитку літературної обдарованості письменника, вплив соціального оточення на формування його письменницького, наукового таланту, психологічні закономірності формування творчої особистості митця. Зустріч відбудеться у вівторок о 16.30.
***
17 жовтня в Житомирі має розпочатися опалювальний сезон. Відповідне рішення прийняли на засіданні міськвиконкому.
***
Оркестр Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. Вірського найближчого четверга в Житомирі. Концертна програма розпочнеться о 18.30 в обласній філармонії.
***
Йде підготовка до Всеукраїнського конкурсу сучасного мистецтва "TALANT UA". Проходитиме він у Житомирі 27-28 жовтня. А до 17 жовтня оргкомітет приймає заявки на участь. Конкурс проводитиметься з номінацій - вокал, хореографія, акторська майстерність, інструментальна музика, музичні гурти, композитор, поет. Вікових обмежень немає.
***
19 жовтня в Житомирі в Домі української культури відбудеться авторський вечір музикантки і композиторки Лариси Бойко. Зустріч "Берег любові" присвячена творчості народного художника України Юрія Камишного, виставка картин якого в ці дні експонується в Домі української культури. Початок програми о 16.00.
***
20 жовтня, а це субота, на базі Житомирського Національного Агроекологічного університету відбудеться науково-популярна конференція "Нове Майбутнє: продовжувати життя будете?". Ось деякі з тем, які організатори планують піднімати в ході зустрічі: трансгуманізм як ідея створення надлюдини, тобто людини більш сильної, розумної та безсмертної; штучний Інтелект: необхідність чи загроза людству; проблеми безсмертної людини і їх рішення; як дожити до часу створення ліків від старості.
***
В області впродовж жовтня триває акція здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Поліцейські закликають громадян добровільно здати небезпечні предмети та речовини, уникнувши при цьому покарання.
***
До 1 грудня агропідприємства області можуть подати документи для отримання фінансової допомоги з держбюджету. Документи від агропідприємств, які залучили кредити на придбання техніки, насіння або реконструкцію виробничих об’єктів, приймає департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА. Відшкодування надається за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами. Компенсацію не дають позичальникам-банкрутам, що перебувають на стадії ліквідації або мають прострочену більше ніж шість місяців заборгованість перед державним бюджетом, Пенсійним фондом чи фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.
***
Житомирська ОДА оголосила аукціон на три земельні ділянки. Вони розташовані в Чуднівському районі в Дубищенській сільській раді. Цільове призначення ділянок – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій. Земельні торги у формі аукціону призначили на 8 листопада. Прийом заяв закінчується 2 листопада до 14.30 год. Місце проведення торгів: мала зала Житомирської обласної ради. Початок торгів об 11.00 годині.
***
Жителі Житомирської області мають змогу подати заяву на монетизацію субсидії до 1 листопада. Постановою Кабміну передбачається подовження терміну подачі заяв на монетизацію зекономленої субсидії, якщо така заява не була подана до 1 вересня через незалежні від одержувача причини.
***
В області оголосили початок прийому робіт на щорічний фотоконкурс "Рідний край – моє Полісся". В конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі фотомайстри та фотоаматори області – вік необмежений. Номінації: жанрові сцени сучасного життя Житомирського Полісся, репортаж; поліський пейзаж, архітектура, проблеми екології навколишнього середовища; портрет; вільна тема. У номінацію "Вільна тема" приймають серії або поодинокі фотографії на найрізноманітніші теми, які автор обирає самостійно. Фотографії подаються авторами особисто або поштою за адресою: Житомир, вул. 8 Березня, 5, Житомирський обласний центр народної творчості. Останній день прийому робіт – 26 листопада. Організатори - управління культури та туризму ОДА спільно з обласним Центром народної творчості та обласною організація Національної спілки фотохудожників України.
***
Студенти 2-6 курсів всіх вищих навчальних закладів України будь-якого напрямку професійної підготовки можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт. Для цього потрібно написати наукову статтю на тему: "Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій". Подати роботу студенти Житомирщини можуть до 5 грудня, а 15 грудня відбудеться захист робіт та визначення переможців. Переможець має отримати 13 тисяч гривень. За друге та третє місця передбачені призові виплати в розмірі 7,5 та 3,5 гривень відповідно. Конкурс оголошений Міністерством освіти і науки України.
***
До 7 грудня в приміщенні Житомирської обласної науково-універсальної бібліотеки ім. О. Ольжича триває фотовиставка "Незалежність України – понад життя!".
***
В Овручі продовжили термін прийому та реєстрації конкурсних робіт на визначення найкращої ескіз-ідеї пам’ятного знаку воїнам, що загинули під час проведення АТО на Сході України. Пам'ятник планують встановити в Парку Пам’яті міста Овруч. Більш детальна інформація про порядок та умови проведення конкурсу - на сайті Овруцької міської ради. Про терміни прийому робіт, строки проведення, нагородження переможця конкурсу та інші внесені зміни буде повідомлено окремо, пише прес-служба міськради.
***
Український інститут національної пам’яті започаткував Всеукраїнську акцію "Пам’ять роду", метою якої є пошук і збір спогадів нащадків тих, хто пережив Голодомор, та родинних світлин періоду до Великого Голоду. Зібрані свідчення будуть опубліковані на розробленій Інститутом веб-сторінці "85-ті роковини Голодомору" та поширюватимуться на офіційних сторінках у соціальних мережах. Оповідання і фотокартки планують розмістити в окремій збірці, видання якої ініціює Інститут. Також на основі цих матеріалів Інститут має на меті зробити виставку спільно з Національним музеєм "Меморіал жертв Голодомору". І саме до Музею будуть передані на зберігання усі отримані спогади та світлини. Родинні фото часів до Голодомору та власні історії просять надсилати або на електронну (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), або на поштову адреси Українського інституту національної пам’яті з позначкою "Пам’ять роду" (01021, м. Київ, вул. Липська, 16).
***
В Овручі оголосили збір ідей проектів до Стратегії розвитку Овруцької міської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року. Ідеї проектів, розглядатиме робоча група з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018
Добрый день Жытомирськ а хвиля! Склад-мага ин Комора сегодня хочет поздравить сво...
Неділя, 26 серпня 2018
Хотим поздравить нашу маму, с село Горбулев, Захарчук Раису С Днем Рожденья Наша с...
Вівторок, 24 липня 2018

Надіслати повідомлення